وکیل کلاهبرداری در تهران و غرب تهران

استعانت از یک وکیل کلاهبرداری برای رسیدگی به دعاوی کلاهبرداری معمولاً امری ضروری است و  مال‌باختگان به تنهایی و رأساً نمی‌توانند در این مسیر اقدام کنند. ‌چنانچه دفاتر و سایت‌های حقوقی مختلف را برای پیدا کردن وکیل کلاهبرداری در تهران زیر و رو می‌کنید، کیا وکیل بهترین وکلای متخصص در این زمینه را به شما پیشنهاد می‌دهد.

حضور یک وکیل کلاهبرداری در غرب تهران، که با تمام ابعاد این جرم آشنا باشد و نسبت به کیفیت مخففه و مشدده جرم آگاه باشد، روند دادرسی را تخصصی‌تر و کوتاه‌تر می‌کند. با دریافت مشاوره از یک وکیل کلاهبرداری در تهران که ما بهترین آن‌‌ها را در کیاوکیل گردهم آورده‌‌ایم، در این مسیر پر پیچ و خم، تنها نمانید.

حوزه های وکیل کلاهبرداری و جرایم کلاهبرداری

کلاهبرداری در انواع معاملات و روابط میان اشخاص که متضمن انتقال مال یا استفاده از آن است، دیده می‌شود.

  • کلاهبرداری سایبری در فضای سایبری (کلاهبرداری رایانه ای): یکی از روش‌هایی است که مجرم از طریق اینترنت و فضای سایبر نسبت به تحصیل متقلبانه مال اقدام می‌کند. ساخت صفحه‌های جعلی، تبلیغات خلاف واقع از جمله ابزارهایی است که کلاهبردار سایبری در فضای سایبر به آن متوسل می‌شود. در این نوع جرایم گرفتن مشاوره از یک وکیل جرایم رایانه ای بهترین راه حل است.
  • کلاهبرداری در انتقال املاک و مستغلات (کلاهبرداری ملکی)یکی از انواعی است که در کشور ما همواره افراد زیادی را مال‌باخته کرده است. این شیوه از کلاهبرداری به‌ویژه زمانی که معاملات ملکی از طریق اسناد رسمی صورت نگیرد، قابل مشاهده است. درنظر گرفتن کد رهگیری برای معاملات ملکی یکی از گام‌هایی است که برای جلوگیری از کلاهبرداری در حوزه املاک و مستغلات اتخاذ شده است.
  • کلاهبرداری مالکیت معنویدر این نوع کلاهبرداری اگرچه مال عینی در کار نیست، ولی کلاهبرداری نسبت به حق مالکیت فکری جاری است و در نهایت دست‌آورد مالی برای مجرم دارد. چندان که چاپ، پخش و نشر غیرقانونی اثر غیر به‌نام خود یا دیگری برای مرتکب دارای فواید مالی است.

نظر به توضیحات فوق مشخص می‌شود که طیف وسیعی از اقدامات مجرمانه در صورت تحقق شروط لازم، در شمول فعالیت‌های کلاهبردارانه جای می‌گیرند. پس درصورتی که نیاز به یک وکیل کلاهبرداری مجرب و متخصص دارید، با دفتر وکالت کیا وکیل در ارتباط باشید.

گرفتن وکیل کلاهبرداری تهران
مزایای وکیل کلاهبرداری

انواع کلاهبرداری و رسالت وکیل کلاهبرداری

کلاهبردار کسی است که به حیله و تقلب برای فریب مردم از طرق زیر متوسل می‌شود

  • ادعای وجود شرکت‌ها، کارخانه‌ها و مؤسساتی که وجود خارجی ندارند
  • ادعای داشتن اموال و اختیاراتی که به واقع وجود ندارند
  • امیدوار کردن مردم به امور غیرواقع
  • ترساندن مردم از حوادث و پیشامدهایی که در واقع وجود ندارند
  • اختیار کردن اسم یا عنوان غیرواقعی و مجعول
  • تحصیل اموال، اسناد، قبوض و … با توسل به شیوه‌های فوق یا روش‌های متقلبانه دیگر
  • فروش وسیله یا ملک به چند نفر (بیشتر در حوزه وکیل ملکی قرار می‌گرد.)

چنانچه با توجه به تعاریف فوق، خود را قربانی کلاهبرداری می‌دانید و به دنبال وکیل برای کلاهبرداری در غرب تهران هستید، کیا وکیل را همراه خود بدانید. در مسیر احقاق حق یکی از رسالت‌هایی که در به آن پایبندیم، تلاش برای احقاق حق شما به بهترین وجه در دعاوی کلاهبرداری است. پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به دریافت مشاوره با یک وکیل کلاهبرداری در تهران و غرب تهران، از تجربیات وکلای ما استفاده کنید.

مجازات کلاهبرداری و نیاز به وکیل برای پرونده کلاهبرداری

در لایحه تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری، برای مجرم علاوه بر رد مال کیفر یک تا هفت سال حبس در نظر گرفته شده بود.

چنانچه کلاهبرداری توسط کارکنان نهادهای به‌خصوص که در ماده 1 این لایحه آمده است باشد، این مجازات به دو تا ده سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی و همچنین کیفر نقدی برابر با مالی که دریافت کرده است، افزایش می‌یافت.

برای تشدید مجازات نصاب مالی تعیین شده است. در قانون کاهش مجازات حبس تعزیری، مجازات کلاهبرداری با توجه به حد نصاب ریالی کاهش یافته و تعدیل شده است. چندان که وفق قانون مذکور اگر مبلغ کلاهبرداری برابر یا کمتر از یک میلیارد ریال (یکصد میلیون تومان) باشد، جزو جرائم قابل گذشت تلقی شده و مشمول کاهش مدت حبس به نصف مدت ذکر شده مقرر برای کلاهبرداری می‌شود.

توصیه می‌کنیم با توجه به تخصصی بودن پرونده‌های کلاهبرداری، این مسیر را با همراهی یک وکیل کلاهبرداری طی کنید. تیم حقوقی کیا وکیل آماده قبول وکالت دعاوی کلاهبرداری در تهران و غرب تهران است.

بهترین وکیل کلاهبرداری غرب تهران

دفتر وکیل کلاهبرداری در غرب تهران

تماس با وکیل: 77417959-021