با توجه به گستردگی قوانین و تغییرات آن، قبل از هر گونه اقدام قضایی در امور دعاوی خانواده، مشاوره رایگان با وکیل خانواده میتواند در پیشبرد پرونده و دادخواست زوج یا زوجه بسیار حائز اهمیت و تسریع کننده امور باشد. به گونه ای که پرونده ای که ماه ها به درازا انجامیده است اگر از دادگاه و دادسرای صحیح و با دادخواست بهتری ارائه میشود ظرف چند هفته به نتیجه مطلوب می رسید.

مشاوره رایگان با وکیل خانواده و طلاق

مشاوره رایگان با وکیل خانواده و طلاق

دفتر وکالت ما به صورت تخصصی در مورد امور خانواده فعالیت میکند و به جز وکلای مجرب در این زمینه از چند نفر کارشناس خانم و اقا روانشناس نیز بهره مند می باشیم که در صورت تمایل امکان مشاوره حقوقی رایگان با وکیل خانم و اقا ولی به صورت محدود و تلفنی در حد چند سوال پاسخ گوی شما خواهند بود و در صورت نیاز به مشاوره دقیق تر و مفصل تر امکان مشاوره حضوری یا تلفنی با هزینه منصفانه وجود خواهد داشت.

مشاوره حقوقی رایگان خانواده برای طلاق: در صورتی که زوجین برای ادامه زندگی مشترک به سازش نرسند و به گرفتن طلاق اصرار داشته باشند، میتواند با تماس تلفنی با این مجموعه از مشاوره رایگان با وکیل خانواده ما بهره مند شوند و در صورت تمایل مراجعت دادن آنها به کارشناسان دعاوی خانواده برای بررسی احتمال سازش….

مشاوره حقوقی طلاق توافقی: اما در صورتی که راهی برای ادامه زندگی مشترک وجود نداشته باشد و هر دو طرف راضی به طلاق باشند طلاق توافقی کمترین هزینه و سریع ترین روش ممکن خواهد بود، به طوری که ظرف کمتر از یک هفته صیغه طلاق جاری خواهد شد و دو طرف رسما از یکدیگر جدا خواهند شد. برای مشاوره رایگان در مورد طلاق به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

مشاوره حقوقی رایگان در مورد حضانت و دعاوی خانواده: یکی دیگر از مواردی که اغلب زوجین در هنگام طلاق به مشکل میخورند بحث حضانت فرزندان مشترک می باشد که به طور بسیار کلی میتوان گفت حضانت فرزندان تا 7 سالگی بر عهده مادر بوده و بعد از آن به عهده پدر می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی البته این قانون تبصره و ماده واحده بسیاری دارد که در برخی موارد قانون کلی عرض شده را نقض میکند.

برای همین بحث حضانت از جمله مواردی می باشد که بهتره قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان با وکیل خانواده شخص بهره مند شود و یا در صورت لزوم مشاوره حضوری با چند وکیل و گرفتن راهنمایی دقیق، تا در اینده در دادگاه شخص با یک دادخواست اشتباه دچار مشکل غیر قابل جبران نشود.

مهریه و مشاوره تلفنی رایگان با وکیل خانواده

مورد اخر بحث مشاوره رایگان مهریه و نفقه خانم می باشد که در بسیاری از موارد مهریه به اقا واجب بوده و تقریبا هیچ کار خاصی از سمت وکیل برای مهریه بر نخواهد آمد مگر بحث اعسار و تقسیط مهریه و به درازا کشیدن پرداخت اقساط و یا برعکس جلوگیری از مطرح شدن بحث اعسار و توقیف املاک و یا دارایی های با ارزش شخص… که این موارد نیز نیاز به مشاوره با وکیل مجرب خانواده خواهد داشت.

همان طوری که در ابتدا نیز توضیح داده شد مشاوره حقوقی رایگان ما با تلفن در حد چند سوال کوتاه خواهد بود و مشاوره مفصل و دقیق چه حضوری وچه تلفنی شامل هزینه حق مشاوره می شود. برای دریافت جزییات بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

مشاوره رایگان با وکیل خانواده طلاق توافقی

با مشاوره حقوقی وکیل خانواده چه مواردی پیگیری خواهد شد

کلیه حقوق قانونی زوجین – نحوه مطالبه نفقه – نحوه گرفتن مهریه و میزان مدت آن – تعیین تکلیف حضانت فرزندان – میزان اجرت المثل – پیگیری مستمر پرونده های خانواده – مشاوره – حقوقی خانواده رایگان – برگزاری جلسات مشاوره خانواده – پرداخت حق الوکاله بر اساس نعرفه – تخصصی بودن وکلای خانواده – استفاده از وکلای خانم برای وکالت زوجه

درصورت داشتن هرگونه سوال در این مورد و سایر دعاوی حقوقی میتوانید از خدمات کیاوکیل جهت گرفتن پاسخ خود استفاده نمایید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اطلاع رسانی نظرات
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها