وکیل آنلاین کیست ؟

وکیل آنلاین یا مشاوره حقوقی آنلاین با توجه به عدم دسترسی عده ای از هموطنان عزیز به وکلا و مشاورین که در روستاها و یا شهرستان های کوچک زندگی میکنند ایجاد شده است. این افراد که ممکن است دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری برای آنها دشوار باشد، بخش مشاوره رایگان کیاوکیل به صورت آنلاین و از طریق شبکه های اجتماعی و برخی پیام رسان ها مثل تلگرام و واتساپ فراهم شده است.

از این به بعد با کلیک بر روی گزینه پشتیبانی آنلاین در کنار سایت میتوانند با وکلای ما به صورت محدود مشاوره رایگان داشته باشند و تا حد امکان راهنمایی های لازم در خصوص پرونده ها و موضوعات مربوط به انواع دعاوی حقوقی و کیفری و …. را دریافت نمایید.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین جهت مشاوره حقوقی آنلاین

لازم به ذکر است مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل مدت محدودیت زمان ، در موارد پیچیده حقوقی کامل و جامع نخواهد بود و در صورتی که مشکل شما جدی است بهتر از با گرفتن وقت مشاوره حضوری، به صورت حضوری به وکلای کیاوکیل در دفتر ما مراجعه نمایید و با شرح کامل موضوع مشاوره دقیق و کامل تری دریافت نمایید. درصورت ساکن بودن در شهر تهران، گروه وکلای کیاوکیل علاوه بر خدمات وکالت آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی، به صورت حضوری نیز خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت پرونده حقوقی ارائه می‌دهد تا همه دعاوی حقوقی شما را در همه پرونده‌های حقوقی حل و فصل نماید.

همچنین ذکر این نکته ضروری می باشد که مشاوره حقوقی کیاوکیل صرفا در بخش مسائل مشحصی نمی‌باشد و در همه پرونده های حقوقی و کیفری اعم از: امور ثبتی، دعاوی مالی و غیرمالی، دعاوی ملکی، پرونده‌های حقوقی خانواده، جرائم سایبری و … دارای خدمات مشاوره و وکالت می‌باشد.

در زمینه وکیل آنلاین ، با توجه به تجربه چند ساله ما در این حوزه، همواره به مراجعین گرامی توصیه میشود ابتدا برای رفع مشکل احتمالی خود از طریق بخش پرسش و پاسخ سایت و یا مشاوره تلفنی کمک بگیرند و تنها در صورتی که تصمیم جدی به طرح شکایت و احقاق حقوق خود از دادگاه را دارند اقدام به مراجعه حضوری جهت وکالت پرونده حقوقی خود فرمایند.

توجه کنید برخی از پرونده هایی که در دادگاه باز میشود صرفا برای هشدار و ترساندن فرد مقابل بوده ولی بعد از شروع کار مشکل از کنترل خارج شده و در اکثر اوقات منجر به تبعات جدی میشود. بنابراین توصیه ما این است که قبل از گرفتن وقت مراجعه حضوری، حتما از سیستم مشاوره حقوقی رایگان ما استفاده نمائید.

درصورت داشتن هرگونه سوال در این مورد و سایر دعاوی حقوقی و کیفری میتوانید از خدمات کیاوکیل جهت گرفتن پاسخ خود استفاده نمایید.

سلام ممنون بابت وقتی که گذاشتید من مهدی مشهدی هستم خوش حال میشم نظرتون درباره این محتوا بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *