وکیل کلاهبرداری یکی از رایج‌ترین و مهم‌ترین جرایم علیه اموال اشخاص است. فرد مجرم با استفاده از راهکارهای متقلبانه قصد فریب طرف مقابل را دارد. سپس با استفاده از این راهکارها، سعی دارد طرف مقابل را فریب دهد و دارایی و اموال فرد را برای خود ببرد. حال ممکن است سوالاتی مانند جرم کلاهبرداری رهن و اجاره ملک چیست؟ اثبات کلاهبرداری ملک چگونه است؟ ذهن شما را مشغول به خود کند. برای گرفتن پاسخ سوالات خود تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

درصورتی که از کلاهبرداری ملکی متضرر شده اید و نیازمند مشاوره و راه حلی حقوقی برای اعاده مال خود هستید با وکیل ملکی کیا وکیل در تماس باشید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم به بررسی کلاهبرداری رهن و اجاره ملک و نکات مهم آن بپردازیم. امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی و شرایط سخت مالی، برخی از افراد به دنبال املاکی با رهن و اجاره کم هستند که این موضوع سبب سوء استفاده و کلاهبرداری برخی از افراد سودجو شده است.

برای جلوگیری از این کار باید اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید و قبل از رهن و اجاره ملک تحقیقات لازم را انجام دهید. پیشنهاد می‌دهیم برای انجام این کار حتما به دفاتر املاک قانونی مراجعه کنید و با نوشتن سند، استعلام آن و دریافت کد رهگیری از بروز هرگونه تقلب جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *