درباره ما

درباره تیم حقوقی کیاوکیل

گروه وکلای کیاوکیل متخصص دعاوی حقوقی و کیفری

جمعی از وکلای مجرب پایه یک دادگستری خانم و آقا با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص و تجربه در زمینه پرونده های مرتبط با خانواده گرد هم آمده اند و آماده ی ارائه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه دعاوی خانوادگی فقط برای تهران، کرج و هموطنان خارج از کشور می باشند.

سایت کیاوکیل به منظور بالا بردن آگاهی عمومی و همچنین ارایه مشاوره و جذب پرونده های تخصصی در حوزه وکیل خانواده – حقوقی – کیفری – ملکی – سایبری – وکیل طلاق – وکیل مهریه و ….. در سال 1389 تاسیس شده است.

کلیه مشاوره های تلفنی کوتاه این مرکز رایگان بوده و فقط مشاوره‌های حضوری یا تلفنی طولانی با هماهنگی قبلی، شامل هزینه حق مشاوره می باشد.

درباره ما
درباره ما

دلایل همکاری با کیاوکیل

 • تخصص گرایی
  کسب موفقیت با بهترین راهکار و کمترین هزینه درمدت زمان کوتاه در کیاوکیل با متخصصین هرحوزه
 • شایسته سالاری
  ارائه سوابق علمی و عملی وکلاء و امکان انتخابی توام باشناخت و اگاهی در کیاوکیل.
 • بی طرفی
  کیاوکیل پل ارتباطی بین وکلاومردم است
 • حسن شهرت بین کاربران
  احساس مسولیت وامانت داری در محافظت از اطلاعات کاربران و نظارت برکیفیت خدمات ارائه شده
 • کارکروه تخصصی با 15 سال سابقه در ارائه خدمات حقوقی
  ما درکیاوکیل تجارب خود و دیگران رابرای موفقیت شما به خدمت گرفته ایم

اهداف گروه کیاوکیل

1. پیشگیری
همه جوامع بشری کم بیش با مشکلات حقوقی مواجه هستند که هر بی‌عدالتی را ناشی از قوانین ومجریان آن می دانند و این در حالی است که با «گسترش علم ودانش حقوقی بین مردم» و «استفاده از وکیل متخصص» در انجام فعالیت های تجاری و مالی و قراردادی از مشکلات احتمالی بعدی باتبعات سنگین جلوگیری خواهد کرد.
2. درمان تخصصی دعوا
انچه که به خوبی برای همه روشن است تخصص از اهمیت بالایی در هر فعالیت شغلی برخوردار است و ارایه خدمات حقوقی توسط متخصصین در وکیل تاپ قطعا رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت. امروزه به جرات می توان گفت همه به نوعی خواسته یا ناخواسته با مشکل حقوقی مواجه هستیم باید راه حل متفاوتی را پیش بگیریم و با تکنولوژی روز به جنگ مسائل و مشکلات حقوقی قدم برداریم و با تحقیق پژوهش سعی در حل مشکلات بدون ورود به مراجع قصایی را در جامعه اموزش دهیم .
3. کاهش هزینه های خدمات حقوقی
ارائه خدمات مشاوره تخصصی و ایجاد رقابت بین وکلا در ارائه خدمات تخصصی ارزان و کسب رضایت مردم در کیاوکیل.
4 بالا بردن دانش حقوقی مردم
با انتشار هزاران مطالب کاربردی، و با پاسخ به صدها پرسش در طول روز و ارائه ده ها ویدئو آموزشی و صوتی سعی کردیم هر فرد وکیل خود باشد.